02-6520646
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
מוסך ג'רי - ק.ל. אלקטריק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
מוסך ק.ל אלקטריק הוקם בשנת 1946 באנגליה על-ידי קורט לנדס ז"ל, שראשי התיבות של שמו הם חלק משם המוסך עד היום. קורט, יליד אוסטריה, היה נהג מכוניות מרוץ בשנות ה- 60, וצבר במהלך שנותיו באנגליה ניסיון רב ומגוון בתחום הרכב. בבעלותו היה מוסך חשמל לרכב, סדנה לשיפוץ סטרטרים ואלטרנאטורים, תחנת דלק וסוכנות מצברים. כמו כן, הוא עסק במכירת רכבי ספורט.

בשנת 1975 עלה קורט לנדס ארצה, ופתח מוסך לחשמלאות רכב בירושלים. ג'רי (ג'רום) לנדס, אחד מארבעת בניו של קורט, בחר להמשיך בדרכו של אביו ולמד ממנו את כל רזי המקצוע ואת שיטת ניהול המוסך. כיום ג'רי מנהל את המוסך, כשברשותו למעלה מ- 20 שנות ניסיון בתחום, ואת אותם ערכים של מקצועיות ויושרה, שאפיינו את אביו, קורט.

המוסך ממוקם ברחוב בית הדפוס 18 בירושלים, ומעסיק 4 עובדים, אשר אמונים על כל סוגי הטיפולים לרכב. הוא מעניק ללקוחותיו מגוון שירותים מקצועיים בתחומים הבאים: חשמל, מיזוג אוויר, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, מכונאות כללית, מצברים, חלפים ואביזרי רכב. כמו כן, ברשותו תו תקן מטעם איגוד המוסכים ומשרד התחבורה.
 
 
מוסך בירושלים
 
 
 
מוסך חשמל
 
 
 
דיאגנוסטיקה ממוחשבת
 
 
 
 
תחום ההתמחות העיקרי של המוסך הוא דיאגנוסטיקה ממוחשבת. כידוע, הרכבים כיום מיוצרים עם מחשב פנימי, וצוות המוסך מספק מענה לכל בעיה שצצה במחשב זה. המחשבים הפנימיים מפרטים את התקלות באנגלית בלבד, אך הודות לעובדה שאנגלית היא שפת האם של ג'רי, יכול המוסך לפתור כל בעיה במקצועיות ובמהירות.

צוות העובדים המיומן של המוסך מקפיד להעניק לכל לקוח, פרטי ועסקי כאחד, שירות אדיב ואמין וייעוץ והכוונה מקצועיים, תוך עמידה בלוחות הזמנים. בזכות הסטנדרטים הגבוהים שעליהם מקפיד המוסך, כמו גם רמות האסתטיקה והניקיון שלו, הוא צבר קהל לקוחות קבוע ונאמן, שפוקד אותו בקביעות כבר למעלה מ- 30 שנה. כמו כן, במוסך חדר המתנה נעים ומרווח, ובו שתייה חמה, שתייה קרה ועיתונים לנוחות הלקוחות.